STACJE PALIW 24h – dogodnie zlokalizowane stacje w mieście. Dzięki dużym parkingom są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZANIA STACJI PALIW PRYMA ORAZ KORZYSTANIA Z DOSTĘPNYCH NA NICH USŁUG I PRODUKTÓW.

Nasze stacje charakteryzuje:

 • Miła sprawna i fachowa obsługa klienta
 • Szeroki wachlarz dostępnych usług przystacyjnych:
  • Paliwa GRUPA LOTOS S.A.
  • Auto gaz GASPOL
  • Sklep
  • Mini gastronomia
  • Myjnia

Stacje sprzedają doskonałej jakości paliwo produkowane przez GRUPA LOTOS S.A.

ZAMBRÓW | Stacja paliw PRYMA 24h 7dni
Z pewnością na tej stacji paliw zostaną zaspokojone wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Na Stacji Paliw PRYMA zakupicie państwo niekwestionowanej jakości paliwa LOTOS dokładnie odmierzane przez najnowocześniejsze w Europie dystrybutory Wayne Dresser. Wśród gamy paliw oferowany jest też Olej Napędowy bez biododatków.

Oferujemy Państwu hurtową sprzedaż:

 • OLEJ OPAŁOWY lekki RG term stosowany jako paliwo do ogrzewania domów. Produkt spełnia wymagania Warunków Technicznych GRUPY LOTOS S.A. (świadectwo jakości) Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem lotos red 0,1 (Świadectwo – olej opałowy lekk)
 • OLEJ NAPĘDOWY EURODISEL LOTOS Stosuje się jako paliwo do silników DIESLA. Produkt spełnia wymagania Warunków Technicznych GRUPY LOTOS S.A.
 • DOWÓZ Atutem naszego taboru są różne pojemności autocystern wraz z odpowiednio przeszkoloną załogą, co gwarantuje szybką oraz sprawną dostawę oleju opałowego i napędowego do każdego domu, gospodarstwa, przedsiębiorstwa.
 • OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA – MINI STACJE PALIW

PRYMA 1 TWÓJ DOSTAWCA OLEJU OPAŁOWEGO I NAPĘDOWEGO W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

MAŁA ALE WŁASNA STACJA PALIW

Już teraz każdy powinien poznać wysoki standard, jaki oferuje najnowsza w Zambrowie Stacja Paliw PRYMA przy al. Wojska Polskiego 71.

W październiku 2015 roku z sukcesem zakończono budowę i oddano do użytku jedną z najnowocześniejszych stacji paliw w regionie. Z pewnością na tej stacji paliw zostaną zaspokojone wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Na Stacji Paliw PRYMA zakupicie państwo niekwestionowanej jakości paliwa LOTOS dokładnie odmierzane przez najnowocześniejsze w Europie dystrybutory Wayne Dresser. Wśród gamy paliw oferowany jest też Olej Napędowy bez biododatków.

Od teraz właściciele „czterech kółek” mają wybór, w jaki sposób zadbać o swoje auto. Taki wybór daje państwu stacja PRYMA udostępniając trzy rodzaje automyjni CHRIST: automatyczną, bezdotykową i tradycyjną. Sami państwo zdecydujecie, jaka metoda jest najlepsza dla waszego auta. Mało tego! Takie mycie możecie mieć zupełnie GRATIS. Wystarczy, że skorzystacie z Karty Stałego Klienta, dzięki której tankując na stacji PRYMA otrzymacie rabat na paliwo lub punkty na automyjnię.

Od dziś nie muszą się państwo przejmować, że przeoczyli super ceny na paliwa. Właściciele stacji paliw PRYMA zadbali o to przygotowując WEEKENDOWE PROMOCJE CENOWE. Możecie być pewni, że w każdy weekend na stacji PRYMA przy „wylocie” na Czyżew zakupicie paliwa LOTOS w super promocyjnych cenach.

Na wyjątkowe korzyści mogą liczyć też rolnicy i przedsiębiorcy z Zambrowa i okolic. Stacja paliw PRYMA zaprasza do ścisłej współpracy. Dwadzieścia lat doświadczenia i otwarcie na klienta, jakie posiada kierownictwo stacji, pozwoli na wystosowanie korzystnej oferty dla każdej firmy i każdego rolnika. Warto nadmienić, że właściciele nowej PRYMY od 1995 roku prowadzą szanowaną w Łomży stację paliw PRYMA przy al. Legionów 141D.

Przez 24 godziny na dobę możecie państwo korzystać z oferty nowoczesnej Stacji Paliw PRYMA w Zambrowie przy al. Wojska Polskiego 71. Bez przerwy czynny jest też sklep doskonale zaopatrzony w artykuły spożywcze, papierosy, alkohole, lód w kostkach oraz płyny i akcesoria samochodowe. W kąciku kawowym serwowane są różne rodzaje kaw oraz kanapki, zapiekanki i hot-dogi.

Podsumowując: każdy powinien poznać wysoki standard, jaki oferuje stacja PRYMA. Kto nie skorzysta, ten starci. Od tej pory dla mieszkańców Zambrowa i okolic Najwyższa Jakość + Duże Korzyści = Stacja Paliw PRYMA.

Motto nowej stacji brzmi:
W PRYMIE tankujesz – zawsze zyskujesz!
Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów i i usług.